akryl, technika własna, płótno, 120x100 cm, sygn. p.d.: M.Jamioł, , opisany na odwrocie: AKRYL/PŁÓTNO, TECHNIKA WŁASNA 120x100 cm 2020 „ZNAK KARIOSA” M.Jamioł