Daria Pyrchała, Nie do końca wiem, czy coś się wydarzy, 2019
Estymacje:
469 - 587 EUR
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: NIE DO KOŃCA WIEM CZY COŚ SIĘ WYDARZY 2019 D. PYRCHAŁA