Tymon Tryzno, Muzeum I, 2019

Tymon Tryzno, Muzeum I, 2019
cena wywoławcza
~234 EUR
~328 - 375 EUR

olej, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: TRYZNO’19 Zurich