Oliwia Smoleń, A., 2019

Oliwia Smoleń, A., 2019
cena wywoławcza
~234 EUR
~328 - 375 EUR

olej, płótno, 63x55 cm

opisany na odwrocie: OLIWIA SMOLEŃ 2019