Damian Nieroda, Grzeczny chłopiec, 2019

cena wywoławcza
~234 EUR
~328 - 375 EUR

olej, płótno, 70x90 cm

opisany na odwrocie: “Grzeczny chłopiec” D. Nieroda 2019