Agata Czeremuszkin-Chrut, Otoczaki 6, 2019

cena wywoławcza
~348 EUR
~465 - 581 EUR

akryl, olej, płótno, 80x60 cm

opisany na odwrocie: “OTOCZAKI 6” Agata Czeremuszkin-Ch. 2019