Ewa Prończuk-Kuziak, Żeglarz z cyklu Bezmiar, 2013
Estymacje:
1 860 - 2 791 EUR
olej, płótno, 120x110 cm
opisany na odwrocie: Ewa Prończuk-Kuziak Z cyklu Bezmiar - Żeglarz 2013