Ewa Prończuk-Kuziak, Żeglarz z cyklu Bezmiar, 2013

cena wywoławcza
~348 EUR
~1 860 - 2 790 EUR

olej, płótno, 120x110 cm

opisany na odwrocie: Ewa Prończuk-Kuziak Z cyklu Bezmiar - Żeglarz 2013