Iza Staręga, Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2017

cena wywoławcza
~348 EUR
~837 EUR
~1 046 - 1 279 EUR

technika własna, olej, płótno, 94x51 cm

sygn. p.d.: IZA STARĘGA