Anna Alicja Trochim, W czerwieni, 2019

cena wywoławcza
~348 EUR
~348 EUR
~1 046 - 1 279 EUR

olej, płótno, 60x50 cm

opisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim 2019 W czerwieni