Anna Sołtysiak, Twór, 2018

Anna Sołtysiak, Twór, 2018
cena wywoławcza
~348 EUR
~558 - 651 EUR

akryl, płótno, 50x40 cm

sygn. p.d.: A. Sołtysiak ‘18, opisany na odwrocie: Anna Sołtysiak Twór 2018 r. Raszyn