Czesław Piotr Szczepański, Wenecja, 2019

cena wywoławcza
~348 EUR
~511 - 581 EUR

akryl, płótno, 70x70 cm

sygn. p.d.: C. Peters ‘19, opisany na odwrocie: CZESŁAW PIOTR SZCZEPAŃSKI VENECJA - 70x70 PŁÓTNO AKRYL XI 2019