Agata Rościecha, Z cyklu Manekiny 4, 2014

cena wywoławcza
~348 EUR
~348 EUR
~883 - 1 046 EUR

technika mieszana, płótno, 150x100 cm (dyptyk)

sygn. p.d.: Rościecha, opisany na odwrocie: Agata Rościecha-Kan. Z cyklu “Manekiny 4” tech. mieszana/płótno 150x100 cm 2014