Wojciech Brewka, W poszukiwaniu koloru, 2015

cena wywoławcza
~348 EUR
~2 093 EUR
~2 790 - 3 720 EUR

akryl, nitro, płótno, 180x120

sygn. l.d.: BREWKA, opisany na odwrocie: BREWKA “W POSZUKIWANIU KOLORU WARSZAWA