Michał Jędrczak, Bukiet, 2018

Michał Jędrczak, Bukiet, 2018
cena wywoławcza
~348 EUR
~418 - 511 EUR

olej, płótno, 90x60 cm

sygn. p.d.: Jędr18, opisany na odwrocie: Michał Jędrczak Bukiet 2018