olej, płótno, 80,00 x 80,00 cm kompozycja, 85,00 x 85,00 cm w oprawie
sygn. p.d.: ŚRODOWSKA 2018, opisany na odwrocie: "DESZCZOWA CHMURKA" ŚRODOWSKA 2018 OLEJ NA PŁÓTNIE 2018 r. 80x80 cm