Piotr Ignacy Kopczyński, Tower of Babel, 2016

cena wywoławcza
~117 EUR

olej, płyta, 102x92 cm kompozycja, 118x108 cm w oprawie
sygn. p.d.: PiK.2016.y, opisany na odwrocie: Piotr Ignacy Kopczyński 2016.y “TOWER OF BABEL”