Dariusz Franciszek Różyc, Akrophobia z cyklu Nie tak odległe…, 2015

cena wywoławcza
~117 EUR
~164 EUR

akryl, olej, płótno, 70x50 cm
sygn. u dołu: RÓŻYC 2015, opisany na odwrocie: “AKROPHOBIA” cykl: “NIE TAK ODLEGŁE” FORMAT: 50x70 cm TECHNIKA: AKRYL/OLEJ Dariusz Franciszek Różyc