Maciej Nawrot, Stacja benzynowa, 2012

cena wywoławcza
~117 EUR
~187 EUR

olej, płótno, 80x60cm
opisany na odwrocie: MACIEJ NAWROT (STACJA BENZYNOWA) 2012