Iza Kostiukow, Z cyklu Szepty, 2015

cena wywoławcza
500 PLN
1 400 PLN

olej, płótno, 80x80 cm
opisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW 2015’ Z CYKLU: SZEPTY 80x80