Iza Staręga, Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2017

cena wywoławcza
2 500 PLN
2 500 PLN

akryl, płótno, 90,00 x 60,00 cm

sygn. IZA STARĘGA