Katarzyna Borkowska, Niebieskie papaje, 2019

cena wywoławcza
800 PLN
800 PLN

olej, płótno, 60x80 cm

sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: Katarzyna Borkowska „Niebieskie papaje” 2019 r.